1 / 6
dnevna soba komlet
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2023 12:06

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat dva kauci, tri fotelji masicka , tri elementi i televizor

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070259132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам