STAN
39.500 €
Цената не е фиксна
12.05.2021 10:36

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ki;evo

Stan vo lameli , vo blizina ima Gradinka i Uciliste
CENA - PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zorica
Потврден огласувач
078274805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам