1 / 7
Objektiv Tamron 17-50 f2.8 canon
250 €
11.04.2022 02:21

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Останато

Objektiv Tamron SP 17-50 f2.8 Di-II VC, objektivot e vo idealna sostojba, jas sum prv sopstvenik. Se prodava poradi ne koristenje.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

krle
Потврден огласувач
076816186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам