1 / 9
Сибирски лимон
3 €
13.05.2021 19:07

Штип

Продавам сибирски жолт лимон. Садниците се едногодишни до 30 цм цена 300ден. Расте 3 метра до 6 и се саде во двор. Содрже Ц витамин 7 пати повеќе од обичниот. Плод дава после 4та година. Издржуваат до -30 степени целзиус. ПРАЌАМ ПО КАРГО
078 383 656

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078 383 626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам