Барам работа како кувар или во месара
1 €
17.08.2021 13:29

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Барам работа како кувар или во месара, поседувам диплома, пензионер сум.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Mijal
Потврден огласувач
076216488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам