1 / 2
Alfa Romeo Twinspark 1.8 benzin
950 €
08.08.2022 10:57

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Alfa 156 1.8 (benzin) Twinspark, fali reg, pali-vozi

☎️ 078/411-181

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S-Auto
Marshal Tito br.1
Потврден огласувач
078411181
Испрати Е-маил до огласувачот

BMW 730 | Na delovi | S-Auto Kicevo

0 €

Mitsubishi Carisma | Dizel | Za delovi

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам