1 / 10
Trosed dvosed fotelja
1 €
20.07.2021 18:16

Охрид / Охрид

Se prodava komplet trosed,dvosed, fotelja i masa.
Trosed ( so mehanizam na pustanje)- 1.80x90
Dvosed-1.20x90
Fotelja-60x90

Za podetalni informacii javete se na ovoj broj
Nikola 075 466-262

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078710106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам