1 / 4
Kantirka(Pffaf)
600 €
09.11.2021 15:16

Куманово / Куманово

Kantirkite se soxuvani maksimalno kako na slikite ima 4ri masini ednata e 800 eu za site druga cena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078686959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам