1 / 2
Taksi oprema, radiostanica, motorola
200 €
12.05.2021 21:36

Куманово / Куманово

Se prodava oprema za taksi.
Radiostanica so taster kabli i antena.
Tabla so magnet.
Stanicata e kodirana vo momentov na citi lyhe taksi

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077987241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам