1 / 1
SE PRODAVA KYMCO K12 NE PALI
1 €
12.05.2021 21:43

Пехчево / Берово

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

1980

Модел:

K12

Километри:

450000

MOTOROT SE PRODAVA NE PALI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
07090978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам