1 / 4
Hamachi Dake R2
1.800 €
20.02.2022 19:05

Тетово / Тетово

Марка:

HM

Вид:

Спортски

Година:

2019

Модел:

Dake R2

Motorot kupeno vo Hamachi nov per gazda 2000km
Registrirano so MK tablici
250kubika

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Azbi
Потврден огласувач
070892258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам