1 / 3
Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON
3.000 МКД
29.05.2022 18:18

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat ubavi ski cevli, konduri SALOMON, za pocetni i sredno dobri skijaci.
BROJ 38, _ 24, 24,5 , pogodni za ski i skiwalk,
072307954

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам