1 / 8
Kaciga za velosiped кацига
1.200 МКД
28.05.2022 23:36

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Prodavam kaciga za velosiped ednash upotrebena. Marka polisport so sertifikat za zastita CE - EN 1078, so ventilacioni otvori, tezina od 260 grama, prilagodliva golemina od M do XL.
Prakam po kargo.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Klime
Потврден огласувач
070362462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам