1 / 6
Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО
2.900 МКД
23.05.2022 23:09

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Електронско Пикадо, работи со 3 батерии од 1,5В, или со адаптер...
Има 6 пикада, и многу резервни пластични врвови за нив...

ЛЦД осветлен дисплеј со многу функции..

Димензии 41 цм х 45 см х 3 см

Состојба Неупотребуван

Испраќам и по брза пошта со доплата од 130 ден

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
077431811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам