1 / 12
Се продава ИТНО,тросед,
333 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2021 13:00

Карпош / Скопје

Се продава ИТНО,тросед, двосед и фотеља зачувани во добра состојба, троседот се пушта за спиење ! И Се Продава ИТНО шанк-бифе, витрина и плакар многу зачувани !!
Супер цена ако се купи се заедно !!

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
076420607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам