1 / 5
Elektricen sporet i mikrobranova
6.700 МКД
13.05.2021 17:51

Битола / Битола

PRODAVAM elektricen sporet i mikrobranova.funkcioniraat odlicno, malce koristeni i uredno odrzavani se gleda i na slikite. Se prodavaat poradi kupena nova komplet kujna. CENA 6700den dvete. kontakt mob.075547012

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
076708271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам