1 / 7
Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi
1 МКД
15.12.2022 21:53

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Одржување дворови:
- Косење трева
- Досадување трева
- Реновирање тревници
- Отстранување мов од тревници
- Вертикулирање
- Прихранување
- Прозрачување
- Кастрење жива ограда
- Кастрење гранки
- Поставување декоративен камен
- Поставување декаративен Молч
- Поставување синтетичка трева
- Сечење стебла до 15см дијаметар
- Перење плочници, прилаза, патеки под висок притисок
- Чистење олуци (по претходен увид)

- Можност за редовно месечно одржување на Вашите дворови

- www.gradinar.mk

* сите операции ги извршуваме со сопствен алат и опрема
* можност за собирање и одвоз на целокупниот зелен отпад

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од: Претпријатие

Gradinar.mk
Потврден огласувач
070228105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам