1 / 3
Germanski velisiped CANOGA-aluminski ram 24-
11.000 МКД
12.09.2022 11:03

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Germanski velosiped Canoga City Bike
28-ka gumi
Ram aluminski
24 speed
Preden amortizer
Amortizer na sedlo
Cena 11.000 denari
075 958-314

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

💬
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам