1 / 1
Razni delovi za velosiped
1 МКД
Цената не е фиксна
29.06.2022 11:39

Струга / Струга

Volan so stem MOBIUS 1000den prodaden
Preden i zaden menuvac XT 1800den
Kolce za sediste Sivo 30mm 400den
Sifteri 3x7 500den
Sifteri 3x8 1200den
Racki za kocnici 500den
Pedali so korpi 500den
Korpi za pedali 300den prodadeni
Sifter za 7 brzini 700den
Sepi za kocnici 500den
SPD pedali 400den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
072314360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам