1 / 1
Razni delovi za velosiped
1 €
Цената не е фиксна
29.06.2022 11:39

Струга / Струга

Preden menuvac 105 nov 1200den prodaden
Prede menuvac deore 800den
Preden menuvac STX nov 600de
Racki za kocnici Tektro 500den
Racki za kocnici Alivio 700den
Rakavici L 400den
Trkalca za zaden menuvac 300den par
Sepi PROMAX 700den prodadeni

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
072314360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам