1 / 9
Velosiped so carbon viluska
8.000 МКД
11.06.2022 14:52

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

Velosiped PRICE so carbon viluska komplet kako na slikata 8000den samo ramkata so viluskata 6000den golemina horizontalno 58cm iod osovina do gore 61cm

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

spase
Потврден огласувач
072314360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам