1 / 3
Се продава парцела за куќа во с.Вратница
35 €
14.05.2021 17:50

Тетово / Тетово

Квадратура:

315 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава парцела за куќа со површина од 315 м2 во село Вратница, Тетово.
Цена 35 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам