1 / 3
Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница
8 €
14.05.2021 18:10

Тетово / Тетово

Квадратура:

6450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат парцели за викендици или куќи во село Вратница, Тетово.
Едната парцела е со површина од 1450 м2, а другата може да се дели и е со вкупна површина од 5000 м2.
Цена 20 евра м2.
Нова цена 8 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам