deloven prostor magacin
25.000 €
02.08.2022 14:53

Штип / Штип

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina bb 60m2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

w
Потврден огласувач
070592988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам