dukan stand
20.000 €
12.06.2022 11:30

Штип / Штип

Квадратура:

10 m²

Спрат:

1

Греење:

Централно

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

w
Потврден огласувач
070592988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам