1 / 6
Delovi za tiko Tico dekli motori sve
1 €
29.04.2022 16:24

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam delovi za tikovci ima sve Novi I polovni delovi dekli motori sofersajmi sadist a
aspluci iventar bandasi gumi racki nadvoresni vnatresni ima sve Novi I Polovni prakam po kargo naj eftini delovi niz cela makedonija povelete

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам