1 / 9
FIAT 470 DT
6.300 €
15.05.2021 12:57

Пехчево / Берово

Тракторот е донесен од Италија и е во екстра состојба.
Може да се види во секое време
Има и други земјоделски машини

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам