1 / 1
Nov pneumatski odvrtuvac pistol 1/2 BERNER
13.000 €
02.08.2022 09:44

Битола / Битола

Nov pneumatski pistol berner 1600 nm extra silen posilen nema na pazarot so 1 god gar i obezbeden servis . Imam se od programata na BERNER . moze i na faktura

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

kamp
Потврден огласувач
072223317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам