1 / 5
Zelatinski zavesi
200 €
01.09.2021 16:44

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodavaat zelatinski zavesi:
2 kompletni so 4.40x4.40 zelatin i 2 komplet osovini so mehanizmi.

Cena za komplet e 200 evra, a cena za osovina so mehanizam e 120 evra.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Matej
Потврден огласувач
075437249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам