1 / 2
Simulatori treneri za kola Симулатори тренери за кола
20.000 МКД
15.05.2021 18:23

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Симулатори тренери за возење кола
Simulatori za vozenje kola treneri
Идеален за автошколи, за домашна употреба
Гаранција 2 години

Категорија: Останато

Се продава од:

Dimitrija Angelkov
Jovan Planinski 10
Потврден огласувач
+38971826952
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам