1 / 11
GOLF 7 1.6TDI 2017 FACELIFT VARIANT
1 €
24.11.2021 00:43

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golfot e vo odlicna sostojba, komandi na volan, senzori napred-nazad, M+S gumi, golen ekran, auto hold,avtomatska racna. Registriran i zelen karton do noemvri mesec 2021 godina.Cena po dogovor!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
075446111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам