1 / 6
Velosiped PRICE swiss "full suspension" 26
350 €
Цената не е фиксна
370 €
14.05.2022 16:15

Берово / Берово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Велосипед PRICE во одлична состојба, сервисиран, шимано деоре опрема, виљушка 90-120mm.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Slave
Потврден огласувач
071244461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам