Продажба на плац на Беровско езеро
8.000 €
Цената е фиксна
16.05.2021 11:06

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

360 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Катастарска парцела 10222
Имотен лист 3445
Месност Линако

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мирјана
Потврден огласувач
078234703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам