1 / 6
Jeep Cherokee 2.4
22.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 13:30

Охрид / Охрид

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee

Година:

2015

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

95000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

137 kw / 186 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Uvezen od amerika vo odlicna sostojba servisiran registracija zelen karton avtomatik ful oprema, plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072247000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам