1 / 7
Iphone SE 2020
270 €
Цената е фиксна
16.05.2021 20:06

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

IphoneSE 2020

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava iphone se 2020 telefonot e staklo kako nov sleduva so originalen polnac slusalki i kutija i seuste e pod garancija poveke info na 077827932

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077827932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам