1 / 3
Lenti za trcanje, orbitrek, steperi i masini za teretana
1 €
01.06.2022 08:53

Прилеп / Прилеп

Se prodava
4x orbitrek spravi Ergo Fit 1200cross
1x abduktor Gym 80 NPG
1x Adduktor Gym 80 NPG

Spravite se vi odlicna sostojba vo Prilep.
Informacii 070 208 102 ili 075 208 102

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075208102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам