1 / 4
Detski krevet latoflex 120x60cm so dusek
40 €
3.000 €
03.07.2022 12:24

Карпош / Скопје

Prodavam detsko krevetce malku koristeno zaedno so dusek za extra cena od 3000den komplet.
Krevetceto e kupeno vo Enci Menci po cena od 7000den + 4000den dusekot.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
072274325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам