Продажба на градежни плацеви
1 €
16.08.2021 23:41

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 5 градежни плацеви во областа Глувчовец во Кавадарци, од левата страна на патот за Прилеп, спроти градските гробишта.

Парцелите се на површина од:

7484/3- 569m²
7484/4- 493m²
7484/5- 454m²
7484/6- 469m²
7484/7- 551m²

Цена по договор.
Тел. 077-502- 357

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikolina Simjanovska
Потврден огласувач
077502357
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам