1 / 8
Smart Roadster Zamena za motor
4.600 €
17.05.2021 00:38

Гостивар / Гостивар

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2008

Модел:

Smart Roadster 🔁 Zamena za motor

Километри:

120000

Smart Roadster New ch 🇨🇭
Automatik + F1 brzini na volan
Klima
Greaci na sedista
Perfekten motor menjac bez nitu edna mana
Novi gumi
Km 130.000
Sega donesno od ch🇨🇭plateno carina se do reg
Mob:078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам