Otkupuvam zlato I srebro
999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 11:36

Карпош / Скопје

Otkupuvam zlato I srebro so kvalitet 999
Javete se, ke se dogovorime..
Telefon: 072 75 99 50

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Разно

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
072233967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам