1 / 4
Фреза за метал LUKAS HFD 1210.06 Z7
600 МКД
05.11.2022 08:11

Битола / Битола

Се продаваат две фрези за метал, со топчеста глава од германската фирма LUKAS HFD 1210.06 Z7 челик

цена на едно парче 600 МКД
на две 1000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам