1 / 6
Vespa jonway
По Договор
02.07.2021 15:09

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Jonway

Километри:

5000

Ponudete cena...Se prodava vespa jonway 150cc 2007 godina od bitola..so pominati 8500km...so vespata e napraveno soobrakajka...plastiki skrseni,lepeni.
Retrovizori skrseni napraeni sediste skinato...blok lev maslo puknat ..varen lepen no kapi maslo pak... Vespata e vo vozna sostojba... registrirana do 10.06.2021 Ponudete cena
Kontakt telefon 076 / 670 - 690 kire

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

САШКО
Потврден огласувач
078274721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам