1 / 12
SUZUKI SPLASH - 1.3 DDIS - 2011 - A.C. AVTO ALEX - VELES
4.390 €
Денес 08:26

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Модел:

Splash

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за купување на рати! Одобрување веднаш само со лична карта. Ве очекуваме!!!

SUZUKI SPLASH - 2011 - PERFEKTEN

PERFEKTEN AVTOMOBIL

* 66 KW - 90 KS

- 113.370 REALNI KILOMETRI
* SERVISNA KNISHKA

- OD OPREMA POSEDUVA :

* ELEKTRONIKA NA PROZORI
* FABRICKO CD RADIO
* KLIMA
* ABS
* SISTEM ZA PROLIZGUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
* ISOFIX NA SEDISHTA
* CHILD SAFTY NA ZADNI VRATI
* PODESUVANJE NA VOLAN
* PODESUVANJE NA SEDISTA
* ELEKTRONIKA NA RETROVIZORI
* BOARD KOMPJUTER
* AIRBAGS

- LETNI GUMI

- SITE DAVACKI SE PODMIRENI DO REGISTRACIJA -

Vozila po naračka od naši slovenski firmi
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038641774435 ALEX


070/354/113

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

A.C.AVTO ALEX
SKOPSKI PAT BB, VELES
Потврден огласувач
070354113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам