Стара куќа( добра локација)
13 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 07:40

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1966

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Трст

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра локација само 5 минути пеш до центар во близина училиште здравен дом полиција а може и да се реновира или изгради нова куќа на истото место бидејќи куќата си постои во имотниот лист со скица има вода струја и сите давачки се платени со данок за куќата јави се на моб. 078390457

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

todorka
Потврден огласувач
070322620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам