1 / 8
АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД
1 €
27.11.2022 19:39

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Комплетно опремни студиа и апартмани на извонредна локација на само 2 мин од Стариот чинар
Обезбеден бесплатен паркинг
Слободни термини од 05.08.2022
Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Saso
Потврден огласувач
070261710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам