1 / 4
Radio za vo kola so bluetooth
1.000 МКД
29.05.2022 10:49

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Radio za kola so bluetooth,usb,aux,sd card i dalecinsko
Jacina 4x50w
Novi

Prakame po kargo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

_
Потврден огласувач
078862500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам