1 / 1
Prozori
1.500 МКД
26.09.2022 00:47

Куманово / Куманово

Se prodavaat 4 drveni prozori so roletni komplet vo odlicna sostojba, zacuvani.
Cena 1500 den za komplet prozor so kasa.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078239805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам