1 / 3
SISTEM + 2 ZVUCNICI MORSE
220 €
26.01.2023 15:22

Битола / Битола

Се продава систем MORSE комплет со 2 звучници. Звучниците вадат звук перфекција, постар модел - класика како и системот.
Системот на него има:
- Сат , Радио , Еквилајзер , За касети.
Звучниците се како нови, 2 х 10басој, среднотонец и високотонец.
Користени се исклучиво за домашна употреба. Козметичка состојба 10/10. Работат без никаква мана. Без замени!!!
Може и само системот одделно (60€)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
074234034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам