1 / 3
половна гарнитура
10.000 МКД
Цената не е фиксна
18.05.2021 12:26

Штип / Штип

Се продава тросед, двосед и фотелја, пловно, сочувани, со механизам на спуштање на тросед и двосед...нови сменети пружини на механизмот за спуштање.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

elizabetad60@gmail.com
Потврден огласувач
078369616
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам