1 / 2
Processor intel core i5-3470
1.500 МКД
Цената е фиксна
08.04.2022 15:51

Чаир / Скопје

Processor intel core i5-3470
LGA1155
# of Cores 4
# of Threads 4

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Profi4Tech
Lazar Trpovski 88
Потврден огласувач
071266150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам